Szybki kontakt

Wieczór Panieński i Kawalerski

Pomysł na Wieczór Panieński lub Wieczór Kawalerski Warszawa?

Pokój Hollywood

Organizujemy specjalne wejścia do Escape Room dla wieczorów Panieńskich i na  wieczór kawalerski , Warszawa to idealne miejsce na zabawę w wieczór kawalerski w naszym flagowym Pokoju Zagadek Hollywood.

LOKALIZACJA : ŁOPUSZAŃSKA 53 -WARSZAWA WŁOCHY

* POKÓJ KLIMATYZOWANY

Nasz największy pokój zagadek, który jest wiernym odwzorowaniem Apartamentu w Hotelu. Jeśli lubisz luksus połączony z zaskakującym Scenariuszem w stylu Mission Impossible to jest to coś dla Ciebie. Pokój zagadek jest pełny gadżetów i rozwiązań, które zaskoczą najbardziej wybrednego gracza. Wykorzystana technologia połączona z nowatorskim stylem prowadzenia Gry, sprawią że poczujesz się jak na prawdziwej Misji w Hollywood.

Zostajesz wysłany przez Agencję CIA do Hollywood, gdzie obecnie przebywa Prezydent Stanów Zjednoczonych. Agencja dostała informację, że w hotelu, a dokładniej w apartamencie nr 35, przebywa Borys, tajny agent KGB. Borys prawdopodobnie planuje zamach na Prezydenta , musisz odnaleźć granat, który jest ukryty gdzieś w Pokoju i posłuży Borysowi w celu zagłady Prezydenta. Pamiętaj masz tylko 60 minut, gdyż Borys wraca ze spotkania. Nasz agent kontroluje jego każdy ruch i będzie Cię na bieżąco informować o sytuacji, jednak w pokoju jesteś zdany sam na siebie. Pamiętaj, że Borys jest tajnym agentem, więc niech Cię nie zwiedzie zwykły wygląd pokoju. To tylko pozory.

 

 

 

ESCAPE ROOM HOLLYWOOD