Szybki kontakt

WARSZAWSKIE DIAMENTY

OPIS POKOJU

Kto był na Misji Hollywood, wie że Borys uwielbia złoto, swoją papugę i przepych. Miał też srebrnego Mercedesa… Niestety nie udało się go złapać w Hollywood.

Po nieudanej próbie schwytania Borysa w Hollywood CIA dostało informacje, iż Borys przebywa w Europie. Wedle ostatnich informacji przekazanych przez polskie Służby Specjalne Borys przebywa obecnie w Warszawie, gdzie pod fikcyjną firmą zajmującą się sprzątaniem powierzchni, handluje diamentami. ABW ustaliło, że pomaga mu Natasha, która sprytnie zajmuje się kamuflażem. Borys jest zawsze o jeden krok naprzód, dlatego zostajesz wysłany do Warszawy w celu ustalenia jego miejsca pobytu aby pomóc Polskim Służbom Specjalnym. Misja ma kryptonim Warszawskie Diamenty, będziesz miał wsparcie Rządowych Dronów oraz Agentów. Ze względów bezpieczeństwa spotkanie odbędzie przy bankomacie Pekao w Błękitnym wieżowcu na Placu Bankowym 2. Tuż przed misją skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania niezbędnych informacji.

Ważne informacje:

Warszawskie Diamenty nie są typowym Escape Roomem – nie nastawiaj się na typowe rozwiązywanie zadań, nie ma kłódek nie ma scenariusza, sam go kreujesz.

Jest to kontynuacja pokoju Hollywood, lecz nie jest wymagana znajomość poprzedniej Misji, jedyne co musisz wiedzieć to fakt, że Borys ma nową dziewczynę Natashe i nadal uwielbia gadżety szpiegowskie…

Nie posiadamy WC oraz poczekalni, najbliższa toaleta znajduje się na Stacji Metra Ratusz Arsenał 20 m od punktu spotkania.

Gra podzielona jest na etapy, nie ma możliwości przesunięcia startu Gry, prosimy o punktualność.

Zabierz tylko niezbędne rzeczy.

Nie nastawiaj się na typowe łamigłówki lecz dobrą zabawę i efekty Wow.

 

 

 

 

 

 

POZIOM

8

CZAS GRY

60 minut

LICZBA OSÓB

2-6

UDANE UCIECZKI

97% ucieczek

REKORD

49:12