Szybki kontakt

Escape Room Dżungla

OPIS POKOJU

POKÓJ W TRAKCIE MODERNIZACJI- REZERWACJE WSTRZYMANE

POKÓJ KLIMATYZOWANY

POKÓJ ODPOWIEDNI DLA DZIECI

CENA od 189 PLN

Dżungla to zestaw oryginalnych zagadek, których nie znajdziesz w żadnym innym Escape Room. Pokój nieustannie modyfikowany od trzech lat z myślą o Was. Scenografia sprawia, że przez 60 minut zapominasz o rzeczywistości. Duży nacisk został położony na wystrój wnętrza, prawdziwe drewno, oświetlenie, zapachy, muzykę. Pokój jest przestronny i jasny oraz skrywa mnóstwo niespodzianek.  Zagadki angażują wszystkie zmysły i tworzą jednolitą całość z wystrojem. 80 % zagadek wspierana jest przez zaawansowaną elektronikę, która pochłonęła setki metrów kabli i mikrokomputerów, natomiast 20 % to ręcznie wykonane zagadki oraz tradycyjne kłódki.

Przenosimy się do Afryki, dzikie zwierzęta, upały, piękne widoki. Wybraliście się na tygodniową wycieczkę wraz z opiekunem. Ostatniego dnia przewodnik zniknął… No właśnie i co teraz? Jak wrócić do domu? Telefony nie mają zasięgu, nie macie mapy…

Pośród tropikalnych lasów natrafiacie na pewien dom. Wygląda na to, że nikogo nie ma. Jesteście głodni i spragnieni wody, więc postanowiliście chwilę odpocząć. Czy wypada wejść do obcego domu? To już Wasza decyzją. Z opowiadań lokalnej społeczności, wynika że w tej okolicy zaginęło wiele turystów. Jaką tajemnicę kryje te miejsce, czy jest bezpiecznie? Coś słychać… czy to Tygrys?

 

 

 

 

 

 

 

POZOSTAŁE POKOJE

POZIOM

8

CZAS GRY

60 minut

LICZBA OSÓB

2-8

UDANE UCIECZKI

77% ucieczek

REKORD

32:19