Szybki kontakt

Escape Room dla FIRM

EVENT FIRMOWY W WARSZAWIE

Gra w HouseEscape to świetne rozwiązanie dla firm. Umiejętność pracy w zespole, integracja, współpraca, praca pod presją czasu oraz sprawne zarządzanie zespołem to niezbędne cechy aby zagrać w Grę.

HouseEscape był jednym z pierwszych Escape Room w Polsce, nasze doświadczenie jest tu kluczem do dobrej zabawy.

Zabawa w Escape Room ma już mnóstwo zwolenników wśród osób indywidualnych, teraz czas na Firmy, które chętnie wybierają tę formę rozrywki połączonej z team building. Nasze doświadczenie w organizacji zarówno krótkich godzinnych sesji jak i całodniowej zabawie połączonej z Cateringiem, zapewni Wam wspaniałe przeżycia. To idealne miejsce na Event Firmowy w Warszawie

HouseEscape obsłużyło już ponad kilkaset firm w zakresie połączenia Gry EscapeRoom wraz z Cateringiem oraz samej Gry. Nasi Klienci wracają do nas wielokrotnie. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia.

Do integracji oferujemy pokój Hollywood, który standardem nie odbiega od prywatnego apartamentu, gdzie po udanej zabawie, możecie odpocząć, wymienić się wrażeniami oraz dobrze zjeść. Jest to jedyny tak urządzony pokój w Warszawie, gdzie poczujesz się jak w 5 gwiazdkowym Hotelu.

Zapewnij swoim pracownikom zabawę połączoną z logicznym myśleniem. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję. Dostosujemy się do Państwa wymagań. Nie mamy żadnych ograniczeń.

ZAUFALI NAM