Szybki kontakt

Escape Room dla Firm

Event Firmowy czyli Escape Room w HouseEscape

Event Firmowy w Warszawie

Gra w HouseEscape to świetne rozwiązanie dla firm. Umiejętność pracy w zespole, integracja, współpraca, praca pod presją czasu oraz sprawne zarządzanie zespołem to niezbędne cechy aby zagrać w Grę.
HouseEscape był jednym z pierwszych Escape Room w Polsce, nasze doświadczenie jest tu kluczem do dobrej zabawy.
Zabawa w Escape Room ma już mnóstwo zwolenników wśród osób indywidualnych, teraz czas na Firmy, które chętnie wybierają tę formę rozrywki połączonej z team building. Nasze doświadczenie w organizacji zarówno krótkich godzinnych sesji jak i całodniowej zabawie połączonej z Cateringiem, zapewni Wam wspaniałe przeżycia. To idealne miejsce na Event Firmowy w Warszawie
HouseEscape obsłużyło już ponad kilkaset firm w zakresie połączenia Gry EscapeRoom wraz z Cateringiem oraz samej Gry. Nasi Klienci wracają do nas wielokrotnie. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia.
Do integracji oferujemy pokój Hollywood, który standardem nie odbiega od  prywatnego apartamentu, gdzie po udanej zabawie, możecie odpocząć, wymienić się wrażeniami oraz dobrze zjeść. Jest to jedyny tak urządzony pokój w Warszawie, gdzie poczujesz się jak w 5 gwiazdkowym Hotelu.
Zapewnij swoim pracownikom zabawę połączoną z logicznym myśleniem. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję. Dostosujemy się do Państwa wymagań. Nie mamy żadnych ograniczeń.
Zapytania proszę kierować telefonicznie pod numerem 500 746 070
bądź za pomocą e-mail : biuro@pokojezagadek.com
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
Zapewniamy profesjonalny Catering, z najniższą ceną w stosunku do jakości na warszawskim rynku, wspaniałe nagłośnienie wraz z Karaoke. Jeśli chcesz przeżyć z nami swój idealny Event Firmowy w Stolicy, proszę skontaktuj się z nami.
Możemy na chwilę obecną przyjąć maksymalnie 25 osób.